Reprezentační ples města se blíží, jsou poslední volná místa

Reprezentační ples města se uskuteční v pátek 11. ledna v 19 hodin v Obecním domě Družba. Po loňské přestávce se mohou návštěvníci těšit na nevšední společenský zážitek a bohatý kulturní program. Na pódiu se vystřídají hned dvě hudební tělesa – zlínský Marathon Band a karvinský Dora Band. Kromě klasických předtančení vystoupí hosté večera – šarmantní Laďa Kerndl a atraktivní Tereza Kerndlová v doprovodu neméně krásných tanečnic. Průvodcem večera bude televizní a rozhlasový moderátor Hitrádia Orion Radek Erben. Nebude chybět  ani  bohatá tombola, chutné občerstvení formou rautu a k němu náladová hudba v podání  Tria Jazzký Těšín. K dispozici jsou již poslední volné vstupenky na balkón za 500,- Kč na pokladně MěDK v předprodeji.