Karvinští strážnící zadrželi drogového dealera, jeho kumpánovi se podařilo ujet na kole

Hlídka karvinských strážníků v minulých dnech prováděla kontrolní činnost v ulicích Nového Města, kde si všimla dvou mladých cyklistů. Ti začali po spatření hlídky ujíždět, později se ukázal důvod.

Strážníkům se podařilo dostihnout devatenáctiletého mladíka. Jeho kumpánovi se podařilo na kole strážníkům ujet.

„Hoch nejprve tvrdil, že prý se strážníků báli, proto ujížděli. V batohu měl přitom zadržený devatenáctiletý mladík zásobu šestnácti sáčků marihuany, kterou sice označil za balíčky výhradně pro svou potřebu, leč množství tomu nenasvědčovalo. Strážníci u něj našli i větší finanční hotovosti,“ říká zástupce ředitele karvinské městské policie Václav Ožana s tím, že zadržený mladík byl předán státním policistům k dalšímu vyšetřování a po jeho kumpánovi se pátrá.

Autor: Milan Haluška | Vydáno: 6.8.2015