Hokejbalový turnaj ovládli hasiči Moravskoslezského kraje

Záchranné složky známe především z nejrůznějších zásahů. V pondělí a úterý jsme je však mohli na karvinském zimním stadionu poznat i po sportovní stránce. Celkem šest týmů složených z policistů, hasičů či městských strážníků se totiž zúčastnilo hokejbalového turnaje.

Mezi zúčastněnými týmy byli karvinští strážníci i policisté, hasiči Moravskoslezského kraje (A,B) a jejich olomoučtí a středočeští kolegové.

Hrálo se systémem každý s každým na 3×10 minut a odehráno bylo celkem patnáct utkání. Hrálo se tradičně o pohár primátora města.

Z vítězství se radovali hasiči Moravskoslezského kraje (skupina A), na druhém místě skončili taktéž hasiči z MS kraje (skupina B – ÚO Karviná), třetí místo získali hasiči z Olomouckého kraje, čtvrté pak středočeští hasiči, páté místo patří karvinským policistům a poslední šesté získali karvinští strážníci.

Autor: Milan Haluška | Vydáno: 7.5.2014