Ve městě se ve velkém opravují státní silnice, omezuje to však dopravu

Ředitelství silnic a dálnic rozjelo velké opravy komunikací a v Karviné jsou tak omezeny hlavní tahy na Bohumín, Český Těšín i Ostravu.

Až do 18. května bude ŘSD opravovat povrch vozovky na silnici I/67 v ulici Nádražní. Je navíc možné, že bude omezen i výjezd z autobusového nádraží. Řidiči se také musejí připravit na omezení provozu na mimoúrovňovém křížení u vjezdu ze Starého Města do Fryštátu.

Opravuje se také povrch silnice na třídě 17. listopadu od mostu přes Olši až po Univerzitní náměstí. Tam omezení potrvají do 3. června. ŘSD už hlásí, že jeden z víkendů uzavře vjezd na Univerzitní náměstí a přesune autobusové zastávky.

„Jednání o přesném termínu zatím běží. Uzavírky a omezení povoluje na žádost ŘSD krajský úřad,“ dodala mluvčí města Šárka Swiderová.

Opravuje se ve velkém

Stále trvají opravy mostu u Dolu Karviná a příslušná omezení provozu na semafory včetně uzavírek (od Ostravy úplný zákaz, od Karviné pro veškerou dopravu jezdit dovoleno- řídí semafory). ŘSD opravuje také hlavní tah z Českého Těšína na Karvinou a postupně posouvá práce ke Karviné.

Autor: Milan Haluška | Vydáno: 7.5.2014