Děti z taneční školy Nicola’s Dance Unico na soutěžích bodovaly

Děti z taneční školy Nicola’s Dance Unico se zúčastnily taneční soutěže, která proběhla v neděli 9. června v Kopřivnici pod názvem Kopřivnické Mecheche. Právě děti z karvinské taneční školy Nicola’s Dance Unico sklízely jeden úspěch za druhým. Děti A v kategorii street dance show (mladší) s choreografií pod názvem Bubeníci se umístili na 1. místě. Junioři B pak v kategorii street dance show (starší) s choreografií pod názvem Vězni na útěku vybojovali taktéž 1. místo. Hlavní B v kategorii street dance s choreografií Dance vibration se umístili na 2. místě. Úspěchy tato taneční škola sklízela i o den dříve. V kulturním domě v Petřvaldě se totiž konala soutěž pod názvem Petřvaldský taneční pohár, kde děti od 6-8 let vybojovaly s choreografií Na parket 2. místo a Junioři B s choreografií Vězni na útěku získali taktéž 2. místo.

FOTO: Soutěž v Kopřivnici | TŠ Nicola’s Dance Unico