Mažoretky Michelle přivezly z Vimperku další úspěchy

Karvinské mažoretky Michelle se ve dnech 8. a 9. června zúčastnily finálového kola Mistrovství České republiky v mažoretkovém sportu v disciplíně POM POM, které se konalo ve Vimperku. V obrovské konkurenci mažoretky vybojovaly hned dva tituly Mistryň České republiky 2013, a to v kategorii duo kadetky pom pom – Michaela Olšoková, která je žákyní ZŠ Borovského a Nikola Tomášková, žákyně ZŠ Školská. V kategorii velkých skupin musely absolvovat pochodové defilé a pódiovou sestavu. V obou disciplínách obsadily 1. místo a získaly vysněný titul. Město Karviná budou v srpnu reprezentovat na Mistrovství světa, které se bude letos konat v Praze. Další úspěchy mohou mažoretky získat ve dnech 15. a 16. června, kdy na karvinském zimním stadionu proběhne Mistrovství České republiky v mažoretkovém sportu. Pořadatelem je právě sdružení mažoretek MICHELLE a O.S. Mažoretky.