PODA v Karviné buduje optickou síť, první domy připojí do listopadu

Obyvatelé Karviné si jistě mohli všimnout rozkopaných ulic v městské části Nové Město a Hranice. Právě tam totiž společnost PODA buduje svou metropolitní optickou síť. Ta lidem nabídne možnost připojení k internetu nebo kabelovou televizi. „Obě služby budou moci klienti využívat spolu ve výhodných balíčcích, a také je kombinovat s našimi dalšími službami (pevná tel. linka a mobilní služby, které nabídneme od poloviny října,“ dodala z marketingu společnosti Magdaléna Divínová s tím, že optická síť bude v příštím roce budována i v městských částech Mizerov a Ráj. Zprovoznění služeb na optické síti u připojených domů bude probíhat postupně a spuštění služeb prvním zákazníkům společnost plánuje na přelomu října a listopadu letošního roku. V Karviné také vznikla klientská pobočka, a to na ulici Tř. Osvobození 1720/11 v Karviné-Novém městě. Více informací o nabízených službách se dozvíte na internetových stránkách společnosti.

FOTO: Ilustrační | Milan Haluška