Na náměstí bude veřejné kluziště s pravým ledem

Užít si venkovního bruslení a ještě k tomu zdarma, budou mít možnost obyvatele Karviné od 1. prosince na Masarykově náměstí. Společnost OKD kompletně zaplatila veřejné kluziště s pravým ledem. „Lidé mohou bruslit již od 1.12. do 19.12. , a to v časech od 10 – 21 hodin, o víkendech jsou pak plánovány exhibice krasobruslařů či hokejistů. Pro školy je plocha vyhrazena od 10 – 14 hodin, poté bruslí až do večera veřejnost“, uvedla mluvčí města Šárka Swiderová. Pokud nemá zájemce vlastní brusle, půjčovné je 20,- Kč, za stejnou částku pak také přebroušení bruslí. Děti předškolního věku by měly přijít v doprovodu svých rodičů. Kluziště není vhodné pro hokejové hry apod. Veřejné bruslení nebude probíhat v době rozsvícení vánočního stromu, a to 2. prosince. Ledová plocha by se měla instalovat do týdne společně se zdobením vánočního stromku.

[poll id=“8″]