Město čeká uzavírka ulice v Hranicích a uzavření železničního přejezdu

Město začne v úterý 11. září opravovat povrch jedné z rušných komunikací poblíž centra: ulici Čs. Armády v Karviné-Hranicích, a to v úseku od zastávky autobusů Hranice-škola po křižovatku s ulicí Rudé armády. Bude to znamenat také změny veškeré dopravy (bude vedena jednosměrně) včetně MHD: mění se jízdní řády i trasy linek 512,515 a 517, u linky 511 ke změnám nedochází – cestující by měli sledovat vývěsky na zastávkách a v autobusech. Řidiči se budou orientovat dle nového značení. Opravy potrvají do 10. října.

DRÁHY UZAVŘOU KVŮLI OPRAVÁM PŘEJEZD

České dráhy opravují svršek železnice na trase z Mostů u Jablunkova po Dětmarovice a ve výlukách je také úsek na Těšínské ulici v Karviné-Loukách. Tamní železniční přejezd poblíž kaple bude kvůli opravám zcela uzavřen 24.,25. a 26. září, a to vždy v časech od 7do17 hodin. Objížďky povedou po jiných úsecích silnice I/67 a místních komunikacích.