Karvinské Lipiny jsou nejlepším golfovým areálem na Moravě a ve Slezsku

V pražském Obecním domě se v pátek 28. listopadu sešli zástupci třinácti nejlépe hodnocených golfových areálů. Za účasti odborné poroty zde totiž proběhlo vyhlášení prestižní ankety Golfový areál roku 2014, ve které karvinské Lipiny skončily na 4. místě.

Lipiny se ovšem staly nejlepším golfovým areálem na Moravě a ve Slezsku, jelikož v TOP 10 figurovaly jako jediné moravskoslezské hřiště.

„V roce 2012 jsme byli v anketě nejlépe hodnoceni golfisty. To znamená již zkušenějšími hráči s platným golfovým hendikepem. O rok později jsme byli oceněni jako nejlepší areál v České republice začátečníky – často bez jakýchkoliv zkušeností s touto hrou. A výsledky za rok 2014 potvrzují, že cesta, kterou jsme se vydali, je správná,“ říká vedoucí golfového hřiště Pavel Malina, který se slavnostního vyhlášení v Praze zúčastnil.

Karvinské Lipiny pro Veřejné hřiště zaškolily přes 2 000 zájemců. Mnoho z nováčků dále pokračuje ve zdokonalování své hry a stali se následně držiteli oficiálního golfového hendikepu. Tento sport se tak díky Golf Resortu Lipiny otevřel široké veřejnosti nejen z Karvinska.

Autor: Milan Haluška | Foto: Golf Resort Lipiny | Vydáno: 30.12.2014