Jubilejní Dokořán přinese zvučná jména

Tři dny nabité bohatým hudebním menu se zvučnými jmény, divadly, doprovodným programem a hlavně vynikající přátelskou atmosférou v přírodě karvinského ostrova. Nejen to nabídne již po desáté multižánrový festival Dokořán, který proběhne v areálu Loděnice ve dnech 7. až 9. srpna.

Organizátoři z Iniciativy Dokořán letos zvolili známé kapely a velké hvězdy oproti loňské alternativní muzice. Všechny scény se navíc letos přesunou na jedno místo a oplotí se i stanové městečko pro větší pohodlí.

Čtvrtek bude tradičně rozjezdový. Na živé scéně si budete moci vychutnat slovenského rapera Delika, kterého můžete znát z projektu Moja Reč a jedním z největších lákadel mladých je i vystoupení slovenské hip-hopové skupiny H16 v čele s raperem Majkem Spiritem.

V pátek se naplno rozezní všechny scény. Tento den láká na stálici české hudby, a to kapelu Mňága a Ždorp, zahraje i Lake Malawi. Milovníci tvrdší muziky pak potěší borci z The Switch.

Velká jména jsou připravena i na sobotní program. Těšit se můžete na zpěvačku Lenku Dusilovou, kapelu Tatabojs. Nebude chybět ani hvězda českého undergroundu The Plastic People Of The Universe a mnoho dalších.

Dokořán nabízí i další zábavu

Pokud jste si nevybrali mezi vystupujícími interprety, jistě si vyberete mezi DJ’s, divadly či filmy v cinema roomu.

O vaši zábavu se bude starat například divadlo Cink cink cirk, Růže draka či kabaret Zajíc v pytli. Kinostan zase nabídne odreagování a promítat se v něm budou různé filmy. Mezi DJ’s vystoupí QO, Trilo, A-CRAY, Krzyku, Local Heroes, Panorama, Ron-X, Genaro, BlackTea, Firgo a další.

Kompletní program, další informace a vstupné

Autor: Milan Haluška | Vydáno: 14.7.2014