Blíží se oblíbený ezoterický festival, lidem nabídne řadu přednášek i meditací

Zdravá výživa, ale také koncerty, přednášky či poradenství. To vše je připraveno pro milovníky ezoteriky o víkendu 15. – 16. března v prostorách Městského domu kultury. Právě tam proběhne již 16. ročník mezi lidmi stále více oblíbený ezoterický festival.

Sobotní program láká například zajímavou přednáškou MUDr. Jana Cimického, CSc. s názvem Stres a stresové selhávání. Rozhodně také neváhejte zavítat na koncert mužského vokálního kvarteta Q VOX.

Nedělní program potěší vtipným monodramatem s názvem Chlapec, který viděl pravdu v podání Léčivého divadla Gabriely Filippi. Po oba dny bude průvodním slovem provázet Marcela Heříková.

Účast na festivalu dále přislíbili: Mgr. Marie Janšová, RNDr. Lenka Krejčí, Pavel Nowak, Bc. Eva Kalivodová Štichová, Kateřina Raisová, MUDr. Jan Cimický – český psychiatr, prozaik, spisovatel, básník a překladatel; skupina Rytmy Země, Muzikohraní, Stanislav Prokop, Ivo Haizer, Věra Varády – známá publicistka, poradkyně osobního rozvoje a astroložka; Iva Radulayová; Libor Domitr.

Na místě budou k dostání i karty, drahé kameny, čaje, zdravá výživa, odborná literatura, bylinky a mnoho dalšího.

Veškerý program festivalu, včetně vstupného na jednotlivé akce a přednášky naleznete na internetových stránkách Městského domu kultury.

Autor: Milan Haluška | Vydáno: 5.3.2014