Vejšku přijel do Karviné uvést sám režisér i s hereckou delegací

Vzácná návštěva dorazila v sobotu večer za diváky do kina Centrum. Právě tam přijel uvést svůj nový film Vejška režisér Tomáš Vorel společně s hereckou delegací. Sál kina byl při této slavnostní události zcela zaplněn.

S režisérem přijeli i herci Jiří Mádl, Tomáš Vorel mladší, Filip Vorel, Sabina Skalická a nechyběl ani producent snímku Miroslav Šmídmajer.

Po projekci filmu následovala beseda s diváky. Ti se hlavních protagonistů mohli ptát na libovolné dotazy týkající se filmu a dostali za to i drobné dárky v podobě soundtracku k filmu či tričko. S herci se mohli lidé i vyfotit a získat o nich podpis.

Tomáš Vorel není v Karviné poprvé. Zavítal sem před dvěma lety na slavnostní uvedení filmu Cesta do lesa, opět s hereckou delegací, kde nechyběl například Tomáš Hanák a další.

Vejška je pokračováním úspěšného Gymplu

Příběh vypráví o studentech Petru Kocourkovi (Tomáš Vorel mladší) a Michalu Kolmanovi (Jiří Mádl), kteří se potýkají s nástrahami vysokoškolského studia. Oba se věnují graffiti a spojuje je ilegální malování po stěnách, nádražích v pražských ulicích. Mnohdy tak zažívají akční dobrodružství. O filmovou hudbu se postarali DJ Mika a Vladimir 518.

Bohatou fotogalerii ze slavnostní premiéry najdete na našem facebooku.

FOTO: Milan Haluška