Prvním miminkem letošního roku je kluk a jmenuje se Michal

V nemocnici v Karviné-Ráji vítali na svět první letošní karvinské miminko. Narodilo se ve čtvrtek 2. ledna, je to kluk a od maminky dostal jméno Michal. V Karviné se na první miminko tradičně přicházejí podívat i zástupci města a vedení nemocnice.

Za město byl letos mezi gratulanty náměstek primátora Dalibor Závacký. Ten předal šťastné mamince kytici a drobné dárky. Popřál i ředitel nemocnice Petr Kovařík.

Malému Míšovi se chtělo na svět o něco dříve, maminka měla totiž termín 3. až 6. ledna. Míša se tak narodil dříve, a to ve čtvrtek 2. ledna v 9.13 hodin, váží 3,6 kg a měří 50 cm.

„Porod proběhl císařským řezem a byl se mnou u něj přítel, který byl velkou oporou,“ prozradila novopečená maminka Irena Boguszova, která Míšovi přeje hodně zdraví, štěstí a ať roste jako z vody.

Fotogalerii miminka i šťastné maminky najdete na našem facebooku.

FOTO: Milan Haluška