Mádl se vrací do Karviné, v kině Centrum slavnostně uvede svou novou komedii

Jsou to pouhé dva měsíce, kdy do Karviné zavítal oblíbený herec Jiří Mádl a společně s dalšími hereckými kolegy uvedl snímek Vejška od režiséra Tomáše Vorla. V dubnu se mohou karvinští diváci na Jiřího Mádla těšit znovu. Tentokrát přijede do kina Centrum uvést komedii, kterou sám režíroval a napsal k ní i scénář.

V Karviné bude snímek promítán téměř o týden dříve, než dorazí do ostatních kin. Společně s Jiřím Mádlem dorazí také producent filmu, režisér a herec Miloslav Šmídmajer a další hosté.

Film vypráví příběh jedenáctiletého Tomáše, který se rozhodne natočit film o své rodině a kamarádovi Harisovi, jenž mu pomáhá. Kluci blbnou, ale jen do chvíle než zjistí, že kamera dokáže odhalit i věci, které jsou nepříjemné. Například pravdu o jejich spolužačce nebo to, že Tomášův táta lže. Tomáš se rozhodne tomu přijít na kloub a netuší, že narazil na rodinné tajemství, které má mnohem hlubší kořeny, než se zprvu zdálo.

Slavnostní předpremiéra za účasti herců a tvůrců proběhne v kině Centrum v neděli 6. dubna od 17:45 hodin. Ti z diváků, kteří nestihnou slavnostní předpremiéru, mohou snímek zhlédnout dále v termínech 11. 4., 12. 4., 14. – 16. 4. v 18:00 hodin a 13. 4. 2014 ve 20:00 hodin.

Vstupenky na představení mohou diváci zakoupit na pokladně kina nebo si je rezervovat na internetových stránkách.

Autor: Milan Haluška | Foto: Jiří Mádl (s mikrofonem) na uvedení Vejšky | Vydáno: 24.3.2014