Letní kino letos nezahraje, začala jeho oprava

V minulých dnech začalo město rekonstruovat letní kino v parku Boženy Němcové. Dělníci nejprve odstranili staré lavičky a postupně kino do září dostane nový kabát.

O rekonstrukci jsme již dříve podrobně informovali. Rekonstrukce zahrnuje opravu fasády, střechy, výměnu oken a dveří, v promítací kabině bude nová vzduchotechnika, elektroinstalace i projekční technika. Letní kino zůstává jedním z mála takových zařízení v kraji, opravy by měly skončit na začátku září.

„Opravíme i dnes již lehce zchátralé zázemí pro účinkující, a to kompletně včetně sociálních zařízení, podlah nebo šaten. V jevišti i hledišti budou vyměněny plochy a v hledišti budou nová sedadla“, přiblížil primátor Tomáš Hanzel s tím, že město hradí rekonstrukci ze svých prostředků.

Vizualizace letního kina po rekonstrukci

Autor: Milan Haluška | Vydáno: 5.5.2014