K výročí svatby promítlo kino Centrum manželům Avatara ve 3D

Kino Centrum zažilo ve čtvrtek odpoledne historicky první soukromou projekci, kterou si ke společnému prvnímu výročí svatby objednala paní Veronika Bartošová. Manželé si tak nerušeně vychutnali originální dárek – Avatara od režiséra Jamese Camerona ve špičkové 3D kvalitě. „Na Facebooku jsem se dozvěděla o digitalizaci kina Centrum do 3D formátu, který chtěl manžel vidět, tudíž mě to napadlo, jelikož bydlíme kousek od kina. Film Avatar jsem vybrala právě z toho důvodu, že jej manžel ve 3D neviděl, a proto jsem nám připravila tento společný dárek. V našem kině jsem ještě na 3D film nebyla, zvukově i obrazově je to určitě na jiné úrovni, naposledy jsem zde byla před pěti lety. Viděli jsme také vzorky nových sedaček, které se mají instalovat a jsme jen rádi, že kino bude komfortnější. Byl to skvělý pocit být v kině sami, prohodit si i nějaké slovo a nerušit tak ostatní diváky, manželovi se dárek moc líbil a jsem ráda, že jsem mu mohla udělat radost. Chtěla bych poděkovat především zaměstnancům Městského domu kultury za skvělé zajištění akce“, sdělila nám paní Bartošová.

Kino Centrum projekci na objednávku zajistit může

„V kině promítáme na objednávku zejména školám, ale vyhovět můžeme i firmám, kolektivům nebo jako v tomto případě i jednotlivcům. Diváci si můžou vybrat ze široké distribuční nabídky filmů i ve 3D, nebo jim můžeme promítnout i jimi dodaný titul“, sdělil vedoucí karvinských kin Jakub Gajdica.