Víkend přinesl několik hudebních i zábavných akcí

Hned několik velkých akcí se v Karviné pořádalo přes víkend, kdy přálo i počasí. V pátek se na Lodičkách konala vůbec první taneční akce ve městě pod širým nebem s názvem Karviná Dance Open, na které se představilo několik Dj’s, taneční škola Nikola’s Dance Unico a BMX exhibice. V sobotu se Masarykovo náměstí zaplnilo cyklisty, kteří museli ve dvojici splnit 9 z 10 úkolů rozmístěných po městě. Tato zábavná akce s názvem Valíme se Karvinou letos byla pořádána naposled. Nechyběl ani bohatý kulturní program a soutěže pro děti. Akci zakončila Diskotéka s DJ Pablo 7. Další akcí v sobotu byl Dolański gróm, kde vystoupila například kapela Citron nebo Lombard. Nedělní odpoledne lákalo opět na Lodičky, kde karvinští evangelíci slavili své 60. výročí festivalem. Vystoupily zde kapely DOSS a ESPE. Představil se také raper MC Darce a další.