Velikonoční jarmark nabídne bohatý program se spoustou překvapení

Na Masarykově náměstí proběhne již po deváté velikonoční jarmark, který lidem nabídne jak tradiční velikonoční zboží, tak bohatou zábavu, ukázky řemesel nebo výtvarnou dílnu. Letos bude jarmark dvoudenní.

Děti potěší řada vtipných divadelních představení, pohádek a soutěží s velikonoční tematikou – kejklíř, žonglér, pouliční divadlo, hudba, soutěže a hry pro malé i velké. Především pro děti je pak přichystána interaktivní zábava. Mohou si vyzkoušet třeba práci na hrnčířském kruhu, navlékání korálků, pletení karabáče nebo malování vajíček. Nebude chybět ani oblíbený dětský koutek se zvířátky a historický dobový kolotoč.

Součástí Velikonoc v Karviné bude také velikonoční výtvarná dílna pro děti a dospělé, která proběhne v prostorách Obecního domu Družba, a to ve čtvrtek 17. dubna od 10 do 16 hodin. Pro děti je připraveno zdobení vajíček, skládání květinek Kusudama, výroba sisalových ozdob, dřevěných kytiček a jarních kolíčků. Dospělí si pak, kromě aktivní pomoci svým ratolestem, mohou vyzkoušet pletení ozdob z papírových ruliček a techniku QUILLING.

Jarmark proběhne od 16. – 17. dubna v časech od 10 do 17 hodin.

KOMPLETNÍ PROGRAM JARMARKU

Autor: Milan Haluška | Vydáno: 10.4.2014