Společnost McDonald’s chce v Karviné v budoucnu otevřít svou provozovnu

Snad při každé stavbě obchodní jednotky v Karviné mají lidé zaručené zprávy o tom, že zde svou provozovnu staví McDonald’s. Společnost jsme proto oslovili s dotazy, zda se do města v budoucnu vůbec chystá.

„V Karviné i v Havířově máme připraveny projekty pro výstavbu nových restaurací McDonald´s, které zatím nejsou realizovány z důvodu stanovování strategie expanze a plánů. Proto v tuto nemůžeme říci, kdy a zda vůbec bude naše restaurace v Havířově otevřena,“ odpověděli nám na oficiálním facebookovém profilu společnosti McDonald’s Česká republika.

Na náš doplňující dotaz, zda tedy společnost o Karviné uvažuje nám bylo odpovězeno: „Ano, město Karviná patří mezi lokality, kde bychom rádi v budoucnu naši provozovnu postavili,“ doplnili.

S dotazy ohledně stavby provozoven v Karviné jsme oslovili i další velké hráče, a to společnost KFC a Subway. Zatím nám však nebylo odpovězeno. Lidem ve městě chybí občerstvení, především pak v Obchodním centru Karviná či u Nákupního parku. Právě zde by byla stavba těchto restaurací vhodná.

Autor: Milan Haluška | FOTO: McDonald’s | Vydáno: 21.8.2015