Rodiče mohou své děti hlásit na ozdravné pobyty v Beskydech

Město opět v letních měsících organizuje ozdravné pobyty pro nemocné děti (alergie, astma, atopický ekzém). Tentokrát budou ozdravné pobyty v Beskydech, a to za částečného finančního přispění Moravskoslezského kraje. Návrh na ozdravný pobyt si rodiče mohou vyzvednout u praktického lékaře pro děti a dorost nebo na Magistrátu města Karviné, Odboru rozvoje (budova bývalé Okresní vojenské správy Karviná – boční vchod), ulice Karola Śliwky 149/17, Karviná-Fryštát, 2. patro, kanc. č. 308 ( kontaktní osoba Ivana Polášková). Rodiče si mohou vybrat jeden ze tří nabízených ozdravných pobytů. Návrh na ozdravný pobyt pak nechají potvrdit praktickým lékařem pro děti a dorost,  a to  nejdříve s datem 15. 5.2013.  Návrh na ozdravný pobyt rodiče doručí osobně na výše uvedenou adresu ve stanoveném termínu uvedeného v tabulce.

Bližší informace k ozdravnému pobytu včetně pokynů k úhradě obdrží rodiče při předání Návrhu na ozdravný pobyt. Děti budou přihlašovány v pořadí, ve kterém budou návrhy doručeny. Pracovníci magistrátu ujišťují, že se budou snažit uspokojit všechny děti. V případě komplikací budou rodiče včas informováni.

FOTO: Ilustrační | Milan Haluška

Tabulka pobytů a další informace