Nový rok ve městě začne koncerty a plesy

Obyvatelé Karviné si mohou hned začátkem nového roku dopřát nejrůznější koncerty, projekce či plesy. Hned 1. ledna od 16 hodin vystoupí v MěDK Dechový orchestr Májovák se svým novoročním pásmem. Další koncert bude v MěDK 4. ledna od 18:30, na Tříkrálovém koncertu vystoupí Martin Chodúr s Janáčkovou filharmonií Ostrava, vstupné je 480,- Kč; 410,- Kč; 380,- Kč. Navštívit také můžete projekci světové jedničky v baletu – Louskáčka ve 3D, a to v kině Centrum 6. ledna v 15:30 hodin za vstupné 200,- Kč. Reprezentační ples města proběhne 11. ledna v Obecním domě Družba od 19:00 hodin za vstupné 500,- Kč/balkon či 600,- Kč/přízemí. Vstupenky na Tříkrálový koncert a ples města jsou v předprodeji na pokladně MěDK, lístky na Louskáčka na pokladně kina Centrum. Vstup na Novoroční koncert Májováku je zdarma.