Mikuláš dětem nadělí sladkosti, soutěže i divadlo

Blíží se Mikuláš a rodiče svých malých ratolestí mohou vybírat hned z několika akcí. Ty největší už ve čtvrtek a v pátek pořádá Městský dům kultury a Krajské středisko volného času Juventus.

Pokud rodiče nechtějí pro své děti shánět balíčky se sladkostmi a ještě jim chtějí dopřát kulturu, pak jsou vítání v Obecním domě Družba, kde ve čtvrtek 5. prosince od 17 hodin proběhnou Mikulášoviny. Balíček je v ceně dětské vstupenky a dětem ho předá opravdový Mikuláš. Připraveno je i vystoupení divadla Koráb.

Druhá varianta se rodičům nabízí hned na druhý den ve středisku volného času Juventus. Tam od 16 hodin začíná Mikulášská šaráda, na kterou musí rodiče přinést podepsaný balíček sami. Dětem ho pak předá Mikuláš společně s čertem i andělem.

Informace: Mikulášoviny | Šaráda

FOTO: Ilustrační | Milan Haluška