Město se chystá na velkolepé slavnosti, největším tahákem je Michal David

Tradiční karvinské městské slavnosti letos opět obsadí centrum města, a to hned na třech hudebních scénách. Lidé se mohou 13. a 14. června těšit na bohatý program i nezapomenutelnou atmosféru.

Největším tahákem letošních oslav je vystoupení Michala Davida, který se svou kapelou v Karviné po dvou letech vystoupí. Tehdy při jeho koncertu bylo karvinské náměstí doslova k prasknutí, neboť se na něm tísnilo odhadem až sedm tisíc lidí.

Jistě potěší i slovenská kapela No Name, bavič Zdeněk Izer, zpěvák Ondřej Brzobohatý, karvinská kapela Doga či Michal Nesvadba z Kouzelné školky. Ten svým vystoupením udělá radost hlavně těm nejmenším. Zejména pro mladé je pak určena diskotéka s laserovou show.

Nejen tito interpreti budou bavit hned na třech scénách. První bude zcela zdarma na Masarykově náměstí, další v parku v areálu Loděnice a třetí pak u restaurace Oáza, kde je hudba spíše v country duchu. U scény Loděnice a Oáza se platí symbolické vstupné 50 Kč.

Přijede vláček i akrobati

Historický parní vláček je neodmyslitelnou součástí oslav hlavně pro děti. Přijede v sobotu 14. června na karvinské hlavní nádraží, odkud pak jeho trasa vede do Petrovic u Karviné a zpět na staré nádraží u restaurace Praha v Karviné-Novém Městě. Zde si mohou děti užít nejrůznějších soutěží. Připraveny pro ně budou i odměny a chybět nebude ani indiánská show polského souboru Cattawba.

Po oba dny bude u kašny na Masarykově náměstí vystupovat se svou komediantskou a žonglérskou show CIRKUS TROCHU JINAK a v uličce u sv. Patrika budou probíhat soutěže, hry, miniworkshopy, zábava pro děti i dospělé.

KOMPLETNÍ PROGRAM A DALŠÍ INFORMACE

VIDEOPOZVÁNKA MICHALA DAVIDA