Město ocenilo své nejlepší sportovce

Slavnostní předávání cen nejlepším sportovcům z Karviné proběhlo ve čtvrtek v podvečer ve velkém sále Městského domu kultury. Oceněny byly bezmála čtyři desítky sportovců z různých sportovních oddílů. Večerem provázel moderátor Jan Smetana. V šesti kategoriích bylo oceněno celkem 38 sportovců z řad házenkářů, fotbalistů, hokejistů i dalších sportovních oddílů. „Jako každý rok na udílení ocenění vidíme celou plejádu nadějných a úspěšných sportovců, kteří špičkově reprezentují naše město, za což jim patří velký dík. Taková reprezentace města je vždy velmi kvalitní v naší republice i ve světě,“ řekl při úvodním slovu náměstek primátora Petr Bičej. O doprovodný program se postaral například Jiří Zonyga nebo zpěvačka Olga Lounová. V téměř zaplněném sále probíhala zajímavá sportovní atmosféra. Více fotografií se všemi oceněnými naleznete na facebooku.

FOTO: Slavnostní udílení cen | Milan Haluška

Seznam oceněných