Město díky dotaci opraví tenisový klub

Přilákat k tenisu co nejvíce zájemců a nabídnout jim kvalitní zázemí. To vše chce město letos zrealizovat. Díky dotaci se totiž rekonstrukce dočká i Městský tenisový klub v Karviné-Novém Městě.

Projekt se zaměřuje na rekonstrukci stávající správní budovy tenisového areálu s částečnými dispozičními změnami a vybavení budovy.

„Hlavním cílem projektu je zkvalitnit infrastrukturu pro poskytování sportovních a volnočasových aktivit dětí a mládeže, zvýšit atraktivitu města a zkvalitňováním zázemí přilákat k tenisu potažmo sportu co nejvíce zájemců,“ dodala mluvčí města Šárka Swiderová.

Na rekonstrukci město získalo dotaci z Regionálního operačního programu regionu soudružnosti Moravskoslezsko, a to ve výši 3,4 miliónu korun a z veřejných prostředků je k dispozici 5 miliónů korun.

Zahájení rekonstrukce je plánováno na letošní rok.

Autor: Milan Haluška | Vydáno: 19.3.2014