Karvinsko zná svou královnu krásy

Ve velkém sále karvinského Městského domu kultury proběhl v sobotu v podvečer finálový galavečer prestižní soutěže Miss Karvinsko. V boji o korunku krásy se utkalo 12 finalistek, z nichž vybírala porota. Programem provázel moderátor Jiří Jekl, který představil všech 12 finalistek. Ty v úvodu programu předvedly ukázku power jógy, kterou nacvičovaly pod vedením Ireny Damské v týdenních intervalech po dobu tří měsíců. Mezi jednotlivými disciplínami vystoupil s písní Feeling Good Martin Kubín z Havířova. Děti z karvinské Capoeiry předvedly ukázku tohoto umění a nechybělo ani vystoupení kapely Kiaora a dalších hostů.

Finalistky poté čekala další soutěžní disciplína, a to rozhovor s moderátorem a představení divákům. Všechny ženy o sobě musely prozradit pár slov. Poslední disciplína byla volná, a finalistky si tak mohly vybírat vystoupení dle svého uvážení. Většinou se zpívalo nebo tančilo. Nechyběla ani scénka Karkulky a zlého vlka. I v této disciplíně se vše pečlivě hodnotilo.

Po závěrečném defilé se již přešlo k samotnému vyhlašování vítězek soutěže. Titul Miss Sympatie portálu eKarviná.cz získala Pavla Brodová. Mezi fotografy se nejvíce osvědčila Radka Buchtová, která tak získala titul Miss Foto. V další kategorii mohli lidé posílat své hlasy z e-mailových adres. Zde bezkonkurenčně vyhrála Taťána Piechaczková.

V hlavních kategoriích se 2. vicemiss stala Dana Hauková. Na pozici 1. vicemiss se pak umístila Vlasta Ulmanová. Nejvyšší titul Miss Karvinsko vybojovala jednačtyřicetiletá Taťána Piechaczková z Karviné.

Miss Karvinsko není kopií podobných soutěží

Cílem projektu je probudit v ženách pravdu, že jsou v tomto věku, kdy jsou na mateřské dovolené nebo ve stereotypním rodinném a pracovním kolotoči, stále a možná i víc okouzlující, krásné, sexy a stejně tak žádané jako svobodné mladé slečny.

Na ženách se hodnotí krása, přirozený šarm a vtip. Tato soutěž krásy je pro zralé ženy, které mohou být vdané a mít děti, jelikož většina podobných soutěží má stanovená pravidla být svobodná a bezdětná.

FOTO: Letošní vítězka | Milan Haluška