Gymnázium chystá velkolepé oslavy, vystoupí i Vašo Patejdl

Gymnázium v Karviné slaví 60. let od svého vzniku a na sobotu 14. září si proto připravilo velkolepé oslavy ve svém areálu. Na oslavě se sejdou jak bývalí a současní studenti, tak i pedagogové a další hosté. Ve 13 hodin proběhne uvítání hostů, kteří si prohlédnou celou školu. Venkovní areál pak nabídne zahradní slavnost. Vystoupí zde hned několik interpretů, například alternativní kapela Ajdontker, zazpívá školní sbor Voices, bluegrassová kapela East-West, představí se i studenti gymnázia, muzikálové melodie zazpívá Permoník a své písničky představí i velmi známý slovenský zpěvák a člen kapely Elán Vašo Patejdl.

V 18 hodin se pak uzavře budova školy a skončí tak Den otevřených dveří. Venkovní program však pokračuje i nadále, a to vystoupením oblíbené párty kapely Legendy se vrací nebo hudební skupiny Smolaři. Předpokládaný konec akce je o půlnoci.

O občerstvení rozhodně nebude nouze. Venkovní areál bude vybaven velkokapacitními stany a nebudou chybět grilované speciality nebo alko i nealko nápoje. Akce je přístupná široké veřejnosti za vstupné 100 Kč. Lístky se budou prodávat jak na místě, tak je možnost zakoupit si je dříve na sekretariátu školy.

Více informací k programu

FOTO: Gymnázium v Karviné | Milan Haluška