VIDEO: Napadení muže v Prioru zachytily kamery, znáte útočníka?

Policisté pátrají po neznámém muži, který v neděli 8. září kolem deváté hodiny napadl u pokladen v Prioru osmačtyřicetiletého muže, to vše před zraky dítěte. Nejprve ho udeřil pěstí do obličeje a poté ho kopl. Napadený muž měl podlitinu na pravém oku, dále utrpěl zlomeninu bérce levé nohy. Zraněného ošetřili lékaři v karvinské nemocnici, kde musel být hospitalizován. Jeho léčba ještě není ukončena. Útočník přišel do obchodního domu v doprovodu ženy a dítěte. Zarážející je skutečnost, že k napadení poškozeného došlo před zraky dítěte.

„Obracíme se na veřejnost o pomoc při pátrání po neznámém agresorovi nebo ženy, která přišla v jeho doprovodu. V případě, že muže-útočníka poznáváte, neprodleně kontaktujte Policii ČR, tel. č. 974 734 651 nebo bezplatná linka 158,“ dodala policejní mluvčí Zlatuše Viačková.

AKTUALIZOVÁNO (17.10. v 13:10): Policisté hned po zveřejnění přijali několik oznámení a v podvečer již znali totožnost útočníka. „Dnes 17.10. dopoledne nás kontaktoval i sám podezřelý a v odpoledních hodinách dorazí na policejní služebnu k podání vysvětlení,“ dodala policejní mluvčí Zlatuše Viačková.

FOTO: Útočník s doprovodem | Policie ČR

PŘEHRÁT VIDEO