Vánoce v Karviné jsou v plném proudu, na náměstí přišly tisíce lidí

Tisíce lidí si nenechaly krátce před 17 hodinou ujít slavnostní rozsvícení vánočního stromu, kterého se ujal sám primátor Města Tomáš Hanzel společně s malým andílkem. Ten dostal klíč, kterým strom rozsvítil. Ještě předtím však probíhal vánoční program, kterým provázela moderátorka Eva Decastelo. Děti si mohly užít zábavné diskotéky, byla jim přečtena pohádka a také si zazpívali. Po rozsvícení stromu pak následoval koncert slovenské zpěvačky Kristíny. Ta zazpívala známé hity Horehronie, Jablčko, Vianočná nálada apod. Celá akce rozsvícení vánočního stromu byla zakončena ohňostrojem.

Podpořte náš strom v soutěži o nejkrásnější strom měst a obcí v ČR! Hlasovat můžeze z několika e-mailových adres přímo zde.