V únoru vypukne ve městě muzikantský ples s kapelou London ZOO

Plesová sezóna je v plném proudu a obyvatelé města se mohou těšit na další ples, tentokrát muzikantský, již potřetí z dílny Iniciativy Dokořán. Přijďte v sobotu 9. února v 18:00 do KSVČ Juventus v Karviné Novém Městě, kde nebude chybět skvělá plesová zábava, k poslechu a tanci zahraje plesová kapela London ZOO s obsazením zpěv, kytara, bicí, baskytara a klávesy. „Každoroční účastníci plesu to jistě opět rozjedou, stejně jako nováčci, kteří letos programu neodolají. Určitě nebudete litovat“, říká Lucie Rakowská z Iniciativy Dokořán, která dodává, že ceny vstupenek jsou přijatelné – studenti 150,- Kč a pracující 200,- Kč. Na akci nebude chybět ani bohaté občerstvení. Předprodej vstupenek probíhá pouze formou internetové rezervace, která je níže. (foto: Petr Kratochvíla)

Rezervovat vstupenky