Strážníci zasahovali u noční rvačky v Karviné – Novém Městě

Včera 15.8. po desáté hodině večer přijal operační karvinské městské policie oznámení o fyzickém napadení dvou mužů skupinou osob v Karviné-Novém Městě na třídě Osvobození. Hlídka, která na místo okamžitě vyrazila, zjistila, že u tamní prodejny rychlého občerstvení na zemi nehybně leží pětatřicetiletý muž se zakrváceným obličejem. Dále byli na místě další sedmatřicetiletý muž s krvavě poraněným rtem  a pětatřicetiletá žena. Ti vypověděli, že právě stáli u stánku s občerstvením, když kolem procházela skupina dvou mužů, dvou žen a asi pětileté dítě. Ti je měli bezdůvodně napadnout. Poté co jeden z napadených zůstal ležet na zemi, šlapal mu jeden z útočníků po hlavě. Podle udaného popisu se strážníkům podařilo vypátrat jednoho z útočníků (40). Omezili jej na osobní svobodě a následně předali Policii ČR k dalšímu šetření. Na místo strážníci také přivolali sanitu zdravotnické pomoci, která zraněné převezla k ošetření do nemocnice.