Petr Bende se chystá do Karviné na vánoční koncert

Špičkový hudební zážitek si budou moci vychutnat obyvatelé Karviné již v pátek 6. prosince. Do velkého sálu Městského domu kultury totiž zavítá oblíbený zpěvák Petr Bende se svou kapelou. Tento vánoční koncert nebude jen tak ledajaký, nabídne totiž unikátní spojení hned několika hudebních žánrů. Atmosféru koncertu umocní také různí hosté. Kromě těch, kteří provázejí zpěváka a kapelu po celém vánočním turné – Roman Dragoun, Pavel Helan a Cimbálová muzika Grajcar, bude účinkovat i karvinský Koncertní sbor Permoník. Ten letos zvítězil v mezinárodní soutěži pěveckých sborů v New Yorku v Carnegie Hall. Právě těmito spojeními bude koncert unikátní.

Koncert začíná v 19 hodin a je jedním z vrcholů letošní nabídky adventních koncertů. Lístky si mohou lidé rezervovat na stránkách Městského domu kultury nebo si je zakoupit přímo na pokladně.

FOTO: Archiv Petra Bendeho