Mladý zloděj ukradl seniorce auto, za pár hodin byl i s vozem vypátrán policisty

Jen pár hodin stačilo karvinským policistům na to, aby vypátrali odcizené vozidlo šestasedmdesátileté ženy, která jej v minulých dnech zaparkovala na náměstí Budovatelů v městské části Nové Město a na druhý den ji chybělo. Společně s vozidlem policisté vypátrali i mladíka, který vůz odcizil.

Žena v minulých dnech zaparkovala na náměstí Budovatelů a následující den zjistitla, že ji auto chybí. Po osobním automobilu zn. Kia Picanto proto bylo vyhlášeno celostátní pátrání a po pachateli pátrali policisté.

Za několik hodin policisté automobil vypátrali na polní cestě poblíž Ostravské ulice. Okolí místa je zarostlé vegetací, dalo by se říct, že zcela neviditelné. Vozidlo bylo zajištěno, i mladík, který ho docizil.

„Podezřelý mladík se přiznal, že vozidlo na náměstí odcizil a odstavil na odlehlém místě s úmyslem ho prodat. Mladému muži ve věku 26 let bylo sděleno podezření ze spáchání přečinu krádež. V minulosti byl již dvakrát soudně trestán,“ doplnila policejní mluvčí Zlatuše Viačková.

Autor: Milan Haluška | Vydáno: 23.10.2015