Kino Centrum dětem o prázdninách nabídne nejen spousty filmů

V rámci akce Pohádkové prázdniny připravil karvinský Městský dům kultury pro všechny děti především řadu promítání v kině Centrum, ale také dvě zábavné pohádkové soutěže. První z nich proběhne v sobotu 20. července od 15 do 17 hodin na Masarykově náměstí a nazývá se Za pokladem piráta Slaďoura. Se skupinou Nahodile se děti vydají za obávaným pirátem, přezdívaným Slaďour, budou hledat sladký poklad, který ukryl na neznámém místě. A jak se samy přesvědčí, dostat se k němu nebude vůbec jednoduché. Druhé, tentokrát dopoledne, je plánováno na středu 21. srpna od 10 hodin u zadního vchodu Městského domu kultury. Tam se děti dostanou do pohádky o Sněhurce v podání Divadla Koráb. Jelikož to nebude jen tak ledajaká Sněhurka, bude mít sebou místo trpaslíků – trpajzlíky. A s nimi si děti užijí jistě mnoho zábavy. V případě nepříznivého počasí se akce přesune do malého sálu MěDK.

Prázdniny plné skvělých filmů pro děti

Červencový a srpnový program akce Pohádkové prázdniny je i v kině Centrum dětem šitý opravdu na míru. Uvidí řadu animovaných filmů, některé i ve verzích 3D. Vstupné je pouze symbolické a pohybuje se v rozmezí od 30 do 35 Kč. A tak se s Medvídkem Pú vydají Gulliverovou cestou ve 3D třeba za Raubířem Ralfem. Za doprovodu víly Zvonilky, Alvina a Chipmunků 3 nebo papouška Blu z filmu Rio projdou Dobou ledovou 4, objeví novou zemi Zambezia a podniknou Cestu na tajuplný ostrov 2 ve 3D.

A když je to už všude tam omrzí, můžou se směle ubytovat v Hotelu Transylvánie, ve kterém není o žádná dobrodružství rozhodně nouze. Druhou polovinu prázdnin pak stráví s Rebelkou, Asterixem a Obelixem ve službách jejího veličenstva, povedenou partičkou zvanou Čtyřlístek a také se rovnou vydají do pravěku za všemi z rodiny Croodsových. A u Kozího příběhu se sýrem si ani nevšimnou, že je najednou konec léta, tím i konec dalších pro ně nezapomenutelných prázdnin. Jak jinak, než plných zábavy a radosti.

FOTO: Film RIO | Bontonfilm

Kompletní program