Karvinští strážníci se opět ukázali jako nejlepší střelci

Karvinští strážníci zúčastnili 16. ročníku mezinárodní střelecké soutěže v Havířově „O pohár primátora statutárního města Havířov“. Soupeři jim byli strážníci s dalších městských policií, Policie ČR a závodníci z Itálie a Litvy.  Celkem 21 jednotlivců a 11 družstev soutěžilo ve třech náročných střeleckých disciplínách, které imitovaly použití služební zbraně v policejní praxi. Ani ve velké konkurenci se naši borci neztratili. V soutěži družstev obsadili velmi krásné druhé místo a v kategorii jednotlivců zabodovali M. Rumpel na druhém a L. Balicki na sedmém místě. Poprvé v historii se za Městskou policii Karviná zúčastnily také ženy, které obsadily v kategorii družstev 10 místo.  Gratulujeme.