Karvinští senioři na módní přehlídce bodovali se svými modely

Jako velmi kreativní se ve čtvrtek ukázali karvinští senioři. V Obecním domě Družba totiž uspořádali vlastní podzimní módní přehlídku, na které se měli předvést v modelu, který si sami navrhli a vyrobili na téma podzimu. Módní přehlídky se zúčastnilo 190 seniorů z městských klubů a organizací se zdravotním a tělesným postižením. Všechny výtvory pečlivě hodnotila jedenáctičlenná porota složená ze zástupců města, Městských klubů seniorů a dalších organizací, které byly na akci přítomny.

U poroty nejvíce bodoval model od Městského klubu seniorů U Lesa 871, Karviná-Ráj. Klub si tak převzal diplom za první místo, které bylo doplněno o věcnou cenu, která bude sloužit celému klubu. Druhé místo obsadil Městský klub seniorů z Karviné-Nového města, jako třetí skončili senioři z klubu V Aleji 433. I tyto kluby si odnesly věcné ceny. Na čtvrtém až šestém místě se umístily Městský klub seniorů Borovského 814, Karviná-Ráj, Městský klub seniorů Karviná-Staré Město a Fryštát.

Na akci bylo postaráno i o kulturní program. Seniorům až do večera jejich oblíbené a známé písně vyhrával Roman Patra z Dobré muziky. Více fotografií najdete na našem facebooku.

FOTO: Modely seniorů | Milan Haluška