Firmám na Novém Poli se daří dobře, stavbou nových hal rozšiřují své kapacity

Dvě nové haly staví v těchto dnech v průmyslové zóně Nové Pole korejské společnosti GS Caltex a Sejong, které již v zóně několik let podnikají. Dle vyjádření obou společností půjde o rozšíření kapacity skladů.

„V současné době stavíme novou halu, jedná se o nový sklad. Konec výstavby je předpokládán na konec října 2016. V rámci nového skladu budeme přijímat i cca 8 nových zaměstnanců,“ sdělil HR & GA manažer Martin Veselý.

Podle Veselého se společnosti v průmyslové zóně Nové Pole daří dobře. Z toho důvodu se také rozhodli rozšířit kapacity.

„Chceme totiž uspokojit požadavky jak našich stávajících klientů, tak také klientů nových, které neustále hledáme a kontaktujeme,“ dodal.

Odpovědi dorazili i ze společnosti Sejong, ovšem velmi strohé. Společnost potvrzuje, že taktéž staví novou halu, která bude sloužit jako nový sklad. Také Sejong z tohoto důvodu přijme nové zaměstnance. Jejich počet nesdělili. „Sklad bychom měli mít postaven do konce letošního roku, společnosti se v zóně daří a rozšíření probíhá z kapacitních důvodů,“ říká Petr Franek ze společnosti Sejong.

Informace o volných pracovních místech ve společnostech působících v průmyslové zóně Nové Pole najdou lidé na internetových stránkách www.zony.cz, anebo na oficiálních stránkách jednotlivých společností.

Autor: Milan Haluška | Vydáno: 2.8.2016